Кристиано Роналдо вкара два гола в последните 13 минути и така лиши от интрига домакинския мач на своя Ал Насър с Ал Охдуд - 3:0.

Португалската суперзвезда продължава да блести в първенството на Саудитска Арабия, а отборът му е в преследване на лидера Ал Хилал.

Роналдо вкара в 77-ата минута, след като овладя топката и стреля от малък ъгъл край вратаря. А три минути по-късно дойде и шоуто на вечерта - вратарят на гостите отби топката, а тя попадна в Кристиано, на около 30 метра от вратата.

Номер 7 я овладя и прехвърли технично над главите на стража и бранителите, в мрежата - 3:0.

ВИЖТЕ РЕПОРТАЖА С ГОЛОВЕТЕ НА КРИСТИАНО>>>

Първото попадение в мача реализира Сами ал Наи в 13-ата минута.

С победата Ал Насър е втори с 34 точки.

С една повече има Ал Хилал, който е изиграл и един двубой по-малко. В събота лидерът гостува на последния в класирането Ал Хазм.

С 13 гола в 14 кръга Роналдо води при реализаторите в първенството.

Втори е Александър Митрович (Ал Хилал) с 10 попадения, а трети - Карим Бензема (Ал Итихад) с осем.