Кристиано Роналдо не пропусна да се разпише, а Ал Насър отново спечели в саудитската Про лига. Португалецът и съотборниците му този път взеха трите точки като гости на Ал Уехда и се доближиха до лидера в класирането Ал Хилал.

Разликата между двата тима е четири точки, като Ал Хилал все още не познава вкуса на поражението след 13 изиграни мача, докато Кристиано и компания имат две загуби.

ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧ ГЛЕДАЙТЕ ТУК >>>

Неостаряващият португалец реализира своя гол №13 в местния шампионат, след като отбеляза за 3:0 малко след началото на второто полувреме. До почивката гостите бяха грабнали два гола аванс благодарение на точни удари на Алекс Тейес и Абдулелах Ал Амри.

Така Роналдо е замесен в общо 20 гола от началото на новия сезон в Про лигата, тъй като освен отбелязаните 13 може да се похвали и със 7 асистенции.

Равносметката му във всички турнири до момента пък е 16 попадения и 9 асистенции в 17 изиграни мача.