Куриозен мач се изигра зад Океана, в който косвено бе замесен българският национал Станислав Иванов. Крилото остана резерва за Чикаго Файър, който загуби у дома от Синсинати с 1:2, а головете на гостите бяха направо... подаръци.

Още по-куриозно, че ги връчиха двама рожденици, които бяха решили явно, че традицията да получаваш дарове на рожден ден е скучна, та я обърнаха.

ВИЖТЕ РЕПОРТАЖ ОТ КУРИОЗНИЯ МАЧ>>>

Първо Рафа Чикос си вкара автогол, без да има никакви основания за това. Бранителят с глава прехвърли вратаря си Габриел Слонина. В същия този 14 май (в Щатите още бе събота), защитникът навърши 32 години. Какъв подарък, а!?

А самият Слонина, който пък става на 18 днес, на 15 май, довърши своите като подари топката на нападателя на Синсинати Лусиано Акоста, който спокойно вкара победния гол в 85-ата минута.

Иванов този път изобщо не влезе в игра, след като записа 9 титулярни участия за сезона досега. Той бе сменян неизменно и деветте пъти, има и един гол, но в този двубой остана на скамейката за всичките 90 минути.