Един от реферите на четвъртфинала в Шампионска лига между Манчестър Сити и Борусия Дортмунд поиска автограф от норвежкия нападател Ерлинг Холанд.

Голаджията игра 90 минути при загубата с 1:2 на неговия отбор и е смятан за една от бъдещите суперзвезди на европейския футбол заедно с Килиан Мбапе.

Това се доказа след края на мача, когато единият асистент от румънската съдийска бригада - Октавиан Совре, помоли 20-годишния Холанд да му даде автограф.

Бившият английски футболист Оуен Харгрийвс, който бе анализатор в местна телевизия, разкритикува действията на рефера: "Може да си фен, но не трябва да го правиш пред останалите играчи, не е правилно".

Другият анализатор Йолеън Лескът добави: "Няма правилно време за такива действия. Не отива на съдия и изглежда детински".