Новият мениджър на Челси Франк Лампард остана доволен от дебюта си начело на отбора при равенството 1:1 срещу ирландския Бохемиънс в контрола, играна в Дъблин.

Миши Батшуай откри резултата в полза на Челси в 8-а минута, но ирландците стигнаха до равенството с гол на каращия проби в отбора Ерик Молой минута преди края.

"Единственото, което ме интересува в момента, е физическата подготовка на играчите. Искам всички да са в кондиция, подготовката е точно за това. Момчетата се влагат здраво в тренировките", коментира Лампард.

Снимка: Getty Images/Guliver Photo

За състава на лондончани играха две различни единайсеторки в полувремената, смесица от опитни и млади играчи.

Челси открива сезона във Висшата лига с дерби срещу Манчестър Юнайтед на "Олд Трафорд" на 11 август.