"Левски" отстрани Апоел (Беер Шева) и се класира за плейофите в Лигата на конференциите, където ще играе с миналогодишния носител на Лига Европа - Айнтрахт (Франкфурт). Ръководството на "сините" изрази благодарност към феновете, които бяха изпълнили стадион "Георги Аспарухов" в четвъртък вечер при победата с 2:1.

Ето какво написаха столичани във "Фейсбук":

"Левскар да си, братко, е чест! Левскари, вие изпълнихте тези думи отново със съдържание както само вие можете на мача с Апоел (Беер Шева).

Искаме сърдечно да благодарим за неуморната подкрепа от първата до последната минута. Уверени сме, че когато беше най-тежко на терена, точно вие дадохте този тласък, който бе нужен на отбора, за да направи финалната крачка и да елиминира съперника.

Искаме да благодарим на всеки един привърженик, който беше на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов" за европейското поведение, което може да служи за еталон на всички.

Нямаме търпение отново да ви приветстваме идния четвъртък в битката с Айнтрахт и сме уверени, че вие ще бъдете отново най-решаващият фактор отборът да надскочи себе си и да изиграе пореден паметен двубой. Само Левски"