Левски записа равенство в първата си контрола за 2019-а година и първа в зимната подготовка преди пролетния дял на родния шампионат.

"Сините" завършиха 1:1 с 14-ия в руското първенство УФА в Кипър в интересен двубой, в който Славиша Стоянович придоби представа за състоянието на тима си.

Повторен дебют за Левски направи Николай Михайлов, а в мача взеха участие и двамата, които са на проби - Магнар Одегаард и Джордан Н'Кололо.

Последният вкара красиво попадение от пряк свободен в удар в 22-та минута след нарушение срещу Серджиу Буш. През втората част за Левски се появиха повечето титуляри от изминалия полусезон, а на врата застана Николай Кръстев.

Именно Кръстев извърши нарушение срещу противников играч в 56-та минута и бе отсъдена дузпа, реализирана от Ловро Бизяк.

До края на мача УФА имаше по-добрите ситуации за гол и дори удари греда.