"Левски" загря с 4:1 за рестарта на сезона в шампионата.

Въпреки че този глагол не е особено подходящ предвид минусовите температури, при които се игра контролата със Септември в столицата.

"Сините" се оказаха догонващи в резултата в 38-ата минута, но успяха да стигнат до обрат и изразителна победа.

Двата тима се оттеглиха при 1:1 след изравнителен гол на Рикардиньо от дузпа в края на първото полувреме, а след почивката играчите на Станимир Стоилов вкараха още 3 гола.

Цунами направи обрата пълен в 50-ата, а Уелтън добави нов гол в 58-ата минута. Марин Петков също записа името си сред голмайсторите и оформи крайния резултат в 74-ата минута.

Булфото

По този начин Левски завърши с успех зимната си подготовка. По време на лагера си в Дубай тимът изигра шест приятелски срещи. В тях "сините" записаха 4 победи и две загуби, едната от които бе прекъсната в началото на второто полувреме.

В първия кръг от пролетния полусезон столичани приемат заради наказание Черно море на стадион "Ивайло" във Велико Търново тази събота от 17:30 часа, докато Септември е домакин на Арда ден по-късно от 12:00 часа.