"Левски" и Черно море не се победиха и завършиха 0:0 в контрола, която бе последна за "сините" на лагера, проведен в Правец. Столичани ще изиграят още два приятелски мача преди старта на сезона - срещу Арда (Кърджали) и Макаби (Нетаня).

Варненци пък имат обявени още три проверки - с Фратрия, Дунав (Русе) и Добруджа.

Отборът на Станислав Генчев създаде повече възможности за гол пред вратата на съперника, но така и не успя да ги оползотвори. "Моряците" също имаха своите шансове, ала също не стигнаха до попадение.

Новото попълнение Алекс Колев бе доста активен в атака за "Левски", отправяйки няколко опасни изстрела, а като цяло се понрави на феновете със себераздаването си.

Хърватският вратар Матей Маркович влезе в игра на почивката и записа първите си минути за столичани.

Утре на "сините" им предстои още една тренировка в Правец, след което се прибират в София, където ще се готвят до началото на новия сезон.