Левски победи сръбския Радник Сурдулица с 1:0 в контролна среща, играна на стадион VIVACOM Arena Георги Аспарухов в София.

Единственото попадение в мача падна още в петата минута, когато Паулиньо реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу младия Атанас Кабов.

"Сините" започнаха с експериментален състав, като сред титулярите бяха трите нови попълнения Луи Нганиони, Нуно Рейш и Богдан Вашчук.

Вашчук имаше две възможности да се разпише през второто полувреме, но направи пропуски.

Гостите от Сурдулица бяха близо до изравнително попадение в 68-а минута, но вратарят Митрев спаси удара на останалия сам срещу него Пантелич.

съставът на Левски: Божидар Митрев, Ивайло Найденов (70-Цветкович) Луи Нганиони, Нуно Рейш (70-Аймен Белаид), Давид Яблонски, Филипе Нашименто (76-Мартин Петков), Илия Юруков (60-Белмонт), Богдан Вашчук (70-Илия Димитров), Паулиньо (76-Алекс Боримиров), Атанас Кабов (60-Станислав Иванов), Сержиу Буш (60-Ривалдиньо).