Лудогорец прати бразилското трансферно разочарование Жуниор Брандао обратно в родината му.

23-годишният нападател пристигна през август от Атлетико Гоянензе за сумата от 1,5 милиона евро.

За престоя си в Разград обаче, бразилецът записа едва 78 минути игра. Той започна като титуляр при загубата с 0:1 от Цюрих в Лига Европа и влезе в последните 7 минути при домакинското поражение от Байер Леверкузен с 2:3 в същия турнир.

Брандао не записа нито минута в Първа лига, изигра само 6 мача за втория състав на разградчани във Втора Лига, където вкара 4 гола.

Разградчани съобщиха на официалния си сайт, че пращат играч под наем в елитния бразилски Гояс.

Договорът е до края на 2019-а, като съществува опция за закупуиването му от страна на бразилския тим.