Лудогорец победи с 1:0 Динамо Тбилиси в последната контролна среща по време на своя подготвителен лагер в Турция.

Още преди изтичане на първата минута Анзор Меквабишвили се откъсна сам срещу Серджо Падт, прехвърли стража, но Оливие Вердон успя да избие кълбото от голлинията.

В шестата минута Станислав Биленки стреля силно от дистанция, но ударът му се отклони от лявата греда на вратата на българския шампион. Последва опасна атака на Барне Осей, който стреля в далечния ъгъл, но топката не намери очертанията на вратата.

В 28-ата минута при първата по-голяма опасност пред вратата на грузинския тим Спас Делев центрира в наказателното поле за Ихинио Марин, който шутира неточно.

В 48-ата минута Бърнард Текпетей изведе влезлия като резерва Брандао, който пропусна да открие резултата.

Пет минути след това Камара нанесе удар от границата на наказателното поле, след който кълбото се удари за втори път в страничния стълб на вратата на Серджо Падт.

В 69-ата минута българският отбор пресира сериозно своя съперник и това даде желания резултат. Стефан Баджи пресече пас на централния бранител Кавадагяни и със силен шут оформи минималната победа в полза на "зелените".

През следващата седмица Лудогорец играе отложен мач от шампионата срещу Арда Кърджали.