Манчестър Юнайтед и Уулвърхямптън завършиха наравно 0:0 на "Олд Трафорд" в среща от 25-ия кръг на Висшата лига, която не предложи кой знае какво зрелище.

"Червените дяволи" бяха вдъхновени от дебюта на новото попълнение Бруно Фернандеш, който започна като титуляр, но не успяха да заслужат успех, тъй като точните удари почти липсваха.

"Вълците" разчитаха на контраатаки, но се проваляха в решителния момент, въпреки че съперникът им направи няколко неточности в отбрана. Като цяло резултатът е логичен, защото и двата тима не натиснаха спусъка в търсене на победа и правеха не малко неточности в атака. Така за втори път в рамките на 28 дни Юнайтед и Уулвс завършват при 0:0.

Първото полувреме беше посредствено, като технически гостите се справяха по-добре без обаче да поглеждат често към вратата на съперника. В състава на Юнайтед си личеше желанието на Фернандеш, който не спря да търси топката, макар и често това да водеше до грешки.

През втората част и двата тима имаха шансове да стигнат до гол. Диего Жота мина на парад през "червената" отбрана, но се забави и преди да стреля топката му бе отнета.

На другата врата удар на Хуан Мата мина на сантиметри от гредата, а поредният далечен шут на Фернандеш затрудни вратаря Патрисио. Друг шут на резервата Мейсън Грийнууд рикошира коварно в защитник и по чудо не изненада стража.

Раул Хименес отправи удар за гостите от малък ъгъл, който бе париран от Де Хея. Като цяло домакините се ограничаваха с далечни удари, а шансовете за гостите бяха твърде половинчати.

Най-добрата възможност за Юнайтед дойде в самия край, когато Диого Далот отправи удар с глава от непосредствена близост. Топката мина до гредата, макар че бранителят се подхлъзна преди изстрела.

Равенството оставя двата тима с еднакъв актив от 35 точки. Юнайтед е шести, а Уулвс седми заради по-лошата си голова разлика.