ПСЖ продължава с безкомпромисното си представяне в контролите, като спечели и втората си проверка от предсезонното турне.

Френският гранд нямаше проблеми и се разправи с 3:0 срещу японския Урава Ред Даймъндс, въпреки че звездите играха сравнително малко.

Отборът на Кристоф Галтие имаше предимство през цялия мач и спечели абсолютно заслужено.

Първото попадение бе дело на Пабло Сарабия, който откри резултата в 16-ата минута.

Най-красивият момент в мача дойде в 35-ата минута, когато Килиан Мбапе удвои с впечатляващо изпълнение. Той преодоля двама защитници на гостите и вкара от малък ъгъл топката във вратата.

Крайният резултат бе оформен от влезлия като резерва Арно Калимуендо 15 минути преди последния съдийски сигнал.

Галтие започна с Мауро Икарди и Мбапе в атака, като малко зад тях действаше Сарабия, а Меси и Неймар се появиха в игра през второто полувреме.