Младежките национали загубиха и втората си среща от международния приятелски турни "Анталия Къп". След като преди три дни те отстъпиха с 0:1 от Словакия, сега възпитаниците на Александър Димитров не успяха да победят и връстниците си от Финландия, като този път поражението бе с 0:2.

Капитанът на "Левски" Пламен Андреев започна като титуляр днес, а пред него действаше Мартин Георгиев от Барселона, но и това не спаси младите ни таланти от второ поредно поражение.

И двата гола дойдоха след почивката и бяха дело на Агон Садику, който играе за Хонка в местното първенство и Отсо Лимата от друг финландски клуб - Оулу.

Садику бе точен при ситуация в наказателнто поле за 1:0 десет минути след старта на втората част, а в 73-ата минута Лимата бе изведен сам срещу Пламен Андреев и не сбърка, узаконявайки успеха на своята страна.

Така младоците губят трети пореден мач, след като и Босна ги надви в контрола през ноември миналата година.

Последната им победа пък датира от октомври 2021-а - 5:0 срещу Гибралтар.