Треньорът на Тотнъм Жозе Моуриньо остана доволен след победата на неговите момчета над Лудогорец с 3:1 в Разград в груповата фаза на Лига Европа.

Започнахме силно и ударихме греда. След това вкарахме две попадения. Реакцията на играчите с леко отпускане през второто полувреме беше нормално. Допуснахме гол в нашата врата, но след това имахме подобаваща реакция. Отново си върнахме преднината от два гола и това не беше изненадващо. Спечелихме трите точки и това беше целта ни. Лудогорец днес след почивката показа характер и мисля, че в следващите мачове ще може да се бори за повече точки.

Нападателят на "шпорите" Хари Кейн не остана впечатлен от качеството на мача:

Мачът не беше впечатляващ. Създадохме няколко добри възможности и вкарахме голове. Не всичко се получи, но дойдохме да победим и си свършихме работата. Доволни сме от трите точки. Лудогорец от своя страна имаше добри моменти, в които ни затрудни. Можем да си вземем поуки от допуснатите от нас грешки.