Локомотив (София) и Крумовград изиграха един от най-безинтересните мачове от началото на сезона в efbet Лига, завършвайки наравно 0:0 в столицата.

Играчите на Антон Велков и Атанас Рибарски играха прекалено пасивно и сякаш искаха преди всичко да не загубят мача, като "железничарите" бяха с една идея по-настоятелни през втората част.

Бързо обаче се видя, че мачът отива към нулево равенство и тo изкачва домакините на 12-ата позиция с 11 точки. Крумовград навъртя четири поредни мача без загуба и е девети с 14 точки.

Първата част беше много скучна, като към двете врати не беше отправен нито един точен удар.

През втората Локомотив опита да потърси попадение и на няколко пъти вдигна напрежението в наказателното поле на противника, но без да е близо до гол. Възможностите се откриваха пред централния нападател Анте Аралица, като хърватинът не успя да покаже класа със завършващия си удар.

Единственото позитивно от срещата беше подкрепата на домакинските фенове. В един от секторите имаше голяма група от детско-юношеската школа на Локо и младите привърженици не спряха да пеят.