Суперзвездата на ПСЖ Неймар се завърна по възможно най-добрия начин на футболния терен през този сезон - с победен гол.

Бразилецът вкара фантастично попадение в 92-та минута с ножичен удар, за да донесе успеха на своите над Страсбург с 1:0 в петия кръг на френската Лига 1.

Бразилецът изигра цял мач, но шампионите се затрудняваха и така не и не успяха да стигнат до попадение в 90-те минути.

В продължението обаче Неймар се възползва от центриране на Абду Диало и с вълшебен удар не остави шанс на стража Матц Селс. След това дори вкара още веднъж, но попадението му бе отменено заради спорна засада.

Феновете на парижани, които освикрваха бразилеца в хода на мача заради желанието му да премине в Барселона буквално бяха смълчани.

Те и Неймар със сигурност ще помнят този момент дълго.