Арда временно е на второ място в класирането на Първа професионална лига, въпреки че е абсолютен дебютант в елитния футбол у нас.

Тимът от Кърджали победи в четвъртия кръг Витоша като гост с 3:1 и събра 8 точки. Съставът на треньора Стамен Белчев още е непобеден и дава заявка, че ще е една от приятните изненади на сезона.

Мачът в Бистрица тръгна с гаф на вратаря на домакините Николай Георгиев, който необяснимо се замота с топката, която му бе отнета от национала Ради Василев - 0:1 още в петата минута.

В 25-ата Георги Купенов изравни след друг куриозен гол, като топката попадна в разбъркване в наказателното поле и някак се озова зад голлинията.

Вратарят Георгиев направи дузпа в 61-вата минута, като ненужно атакува Веселин Марчев, който бе с гръб към мрежата. Иван Коконов реализира за 1:2.

Десет минути по-късно - нов гаф. Румен Гьонов си вкара автогол и оформи крайни резултат.

Витоша остава единственият отбор в първенството ни без спечелена точка.