Нови две суперзвезди на футбола се превърнаха в част от американската МЛС.

Това са легендарният италиански защитник Джорджо Киелини, както и уелската суперзвезда Гарет Бейл, които заедно направиха своя дебют за отбора на Лос Анджелис ФК.

Двамата помогнаха на новия си клуб да победи Нешвил с 2:1 и да се завърне на първото място в класирането с 41 точки от 20 мача. Видео от мача вижте тук.

След 17 години години вярна служба на Ювентус, най-сетне видяхме Джорджо Киелини с различен екип, като той започна още от първата минута на мача и остана час игра на терена.

В този момент вече трите гола на стадиона в Нешвил бяха паднали. Кристиан Аранго откри за гостите от Лос Анджелис, преди Хани Мукхтар да изравни от дузпа. Победният гол падна още с първата атака на втората част, когато се разписа Хосе Сифуентес.

Така дойде 72-ата минута, когато на терена се появи и петкратният победител в Шампионска лига - Гарет Бейл.

Заедно с Киелини, двамата със сигурност са сред най-известните и успешни играчи, превърнали се в част от американската МЛС.