Бруно Фернандеш вкара дузпа от втория опит и Манчестър Юнайтед победи с 1:0 Уест Бромич, записвайки първата си победа като домакин от началото на сезона в английското футболно първенство.

Така "червените дяволи" се изкачиха на девето място в класирането при седем точки пасив срещу временния лидер Тотнъм.

Първият опит на Фернандеш бе спасен от Сам Джонстън, но съдията Дейвид Куути реши, че вратарят на гостите е излязъл от линията твърде рано. Португалският халф не сгреши от втория опит и Юнайтед спечели мача с гола в 56-ата минута.

Преди това на два пъти не бе отсъждана дузпа за двата отбора, след като Антони Марсиал бе дръпнат за фланелката през първото полувреме, а Бруно Фернандеш изрита Конър Галахър и след разглеждане с ВАР решението за наказателен удар бе отменено.

Резервата Калъм Робинсън бе много близо до изравнителен гол в 65-ата минута, но удари греда и отборът на Славен Билич загуби срещата на "Олд Трафорд".

Така Уест Бром остана под чертата на изпадащите и е без победа от началото на сезона.