Ювентус се издъни, завършвайки наравно 1:1 с Верона у дома. Това бе трета поредна грешна стъпка за шампионите в Серия "А".

И докато в равния срещу Рома на "Олимпико" нямаше нищо толкова страшно, то ремитата срещу Кротоне и Верона си бяха сериозни и изненадващи издънки.

Общото между тези два мача е, че в тях Ювентус бе без изолираната си заради коронавируса звезда Кристиано Роналдо.

Очевидно без португалеца, играта на "бианконерите" куца, като шампионите вече са на три точки зад лидера Милан, а и с мач повече от конкурента си.

Резултатът бе открит от гостите в 59-ата минута, като само пет след появяването си на терена, точен бе Фавили.

Все пак освен тази ситуация, играта бе тотално контролирана от Ювентус, като "бианконерите" уцелиха две греди, а гол на Мората бе отменен след намесата на ВАР, отчела няколко сантиметра засада. Ювентус стигна до заслуженото равенство в 77-ата минута, когато точен бе Деян Кулушевски.

Така в последния месец, единствената победа за Ювентус в Серия "А" бе срещу Наполи, като тя дойде след служебното 3:0, а не с игра.