Берое допусна трета загуба в последните четири мача от шампионата - 1:2 срещу Славия в Стара Загора в 13-ия кръг.

Виковете "оставка" отново огласиха стадиона под Аязмото и те са насочени към Алекснадър Томаш, който с хладнокръвие приема поредицата от негативни резултати.

И трите гола паднаха през второто полувреме, а успехът е трети пореден за "белите" и ги класира пред днешния съперник. Освен това отборът на Златомир Загорчич вече е в топ 6.

Столичани поведоха в 50-та минута със страхотен гол на Георги Йомов, който укроти топката на гърди и от воле преодоля Душан Перниш, който я докосна, но твърде леко.

В 67-та минута Берое изравни, след като Рубен Бригидо центрира към Иван Минчев и нисичкият бивш халф на "белите" ги наказа с глава за 1:1.

В 75-та минута капитанът Галин Иванов донесе с удар по земя първия успех на Славия в Стара Загора след 4-годишна пауза.

Берое е вече осми в класирането с актив от 18 точки, на една зад Славия.