Отборът на Славия бе замесен в нов зрелищен двубой от Първа лига.

След загубата с 3:5 от Дунав преди седмица, "белите" отстъпиха с 2:3 от Септември в нов вълнуващ мач.

Нищо не предвещаваше подобно развитие в първите минути, когато Славия вече имаше преднина от 2 гола.

С два идентични гола в в 3-ата и 11-ата минута, Цветелин Чунчуков даде аванс на "белите".

И в двата случая той получи чудесен пас от Димитър Велковски и оставаше просто да отклони топката във вратата.

До края на полувремето Септември успя да се върне в мача след гол с глава на Александър Дюлгеров.

През втората част символичните домакини от Септември заиграха доста активно и в 56-ата минута стигнаха до равенство.

Удар на Здравко Димитров бе избит от вратаря Стергиакис право в краката на Мандиангу, който изравни.

В последната минута на редовното време македонският национал Глишич центрира прострелно и Илия Димитров засече, за да донесе трите точки на тима си.