Роберт Левандовски изигра втория си мач за Барселона, но отново не вкара гол. А това не му се случваше често в Байерн...

Полякът стартира от първата минута в атаката на каталунците за контролата с Ювентус, редом с Пиер-Емерик Обамеянг и Усман Дембеле. Мачът в Далас завърши 2:2, като и двата гола вкара Дембеле.

За гранда от Торино два пъти се разписа Мойс Кийн.

ВИЖТЕ КАРТИНА ОТ МАЧА>>>

Лева игра 62 минути, след като записа пак около час срещу Реал Мадрид преди четири дни. Сега не вкара и на "Котън Боул" в Тексас, където българският футбол е писал славни и не толкова славни страници от историята си.

Този стадион видя как Нигерия ни би с 3:0 на старта на САЩ 94, но после пак там ударихме Аржентина с 2:0 и си осигурихме място в елиминациите на същото световно първенство.

Дембеле вкара двете си попадения след пробиви отдясно, напомнили защо Барселона преговаря с него за нов договор над 14 месеца. Френското крило играе, общо-взето, когато му се играе. Но когато е в настроение трудно може да бъде спрян.

Барса пусна на терена още двама нови като титуляри - Андреас Кристенсен в отбрана и Франк Кеси в средата на терена. Френки де Йонг, който продължава да упорства и да не иска да бъде продаван в Англия, отново влезе като резерва в центъра на защитата, а не в полузащита. Каталунците удариха и три греди в мача.

Юве имаше доста по-малко шансове, но Кийн два пъти вкара от типични позиции за един номер 9, за да си тръгне черно-белият тим от Торино непобеден от тази проверка в Далас.