Наполи победи Бреша с 2:1 на "Сан Паоло" в среща от шестия кръг на италианската Серия "А".

Така вицешампионът от миналата година се върна в топ 4, но в главната роля бе добре познат играч на гостите - Марио Балотели.

При резултат 0:2 бившият италиански национал вкара първия си гол в местния елит от 2016-а, когато носеше екипа на Милан.

Наполи взе солиден аванс до полувреме след голове на Дрис Мертенс в 13-та минута и на Костас Манолас в четвъртата минута на добавеното време.

През втората част Бреша вкара в 68-та минута чрез Балотели, а гол на Сандро Тонали бе отменен с ВАР.

Така Наполи записа четвъртата си победа през сезона и тя идва преди гостуването на Генк в Шампионска лига. Бреша остава на 14-а позиция с шест точки.