Манчестър Юнайтед продължава със страхотното си представяне под ръководствтото на Оле Гунар Солскяр.

"Червените дяволи" спечелиха гостуването си на Лестър с 1:0 в мач от 25-ия кръг на Висшата лига.

Така от треньорската рокада в края на декември, Юнайтед изигра 10 мача, печели 9 от тях, а в един завърши наравно.

Единственото попадение в днешния мач отбеляза Маркъс Рашфорд още в деветата минута.

Английският национал получи страхотен извеждащ пас от Пол Погба и останал сам срещу Шмайхел, разстреля датския страж.

След гола Лестър изравни играта, а през втората част домакините бяха по-добрият тим на терена, но направиха няколко пропуска и не успяха да се спасят от поражението.

Успехът приближи Манчестър Юнайтед на две точки от зона Шампионска лига - място, което под ръководството на Жозе Моуриньо изглеждаше немислимо.