Шведският рефер Глен Нюберг ще свири мача между Рома и ЦСКА от Лигата на конференциите.

Двата тима се изправят един срещу друг в четвъртък от 22 часа българско време, като това ще бъде третата им среща само в рамките на година.

Глен Нюберг няма особено богат опит на високо ниво в европейските турнири, но любопитното около него е, че той ръководи последния международен мач на Левски.

Това бе тежката загуба с 0:4 от кипърския АЕК (Ларнака) на "Герена".

Иначе като главен съдия Нюберг има мачове от квалификациите на европейските турнири, както и два мача от груповата фаза на Лига Европа през миналия сезон.

В същото време от Рома се похвалиха със сериозен интерес към мача срещу ЦСКА, като се очаква да бъдат разпродадение всичките 30 000 билета.

Гостуването на Лудогорец на Мидтиланд пък ще бъде ръководено от Алияр Агаев от Азербайджан.

Мачът на разградчани в Дания е също в четвъртък от 19:45 часа българско време, като е от турнира Лига Европа.

В кариерата си Агаев е свирил мач на Лудогорец, това бе загубата с 0:1 от Еспаньол, също в групите на Лига Европа.