Лудогорец постигна нова победа над Левски с 2:0, като разградчани отново нямаха особени затруднения.

Мачът на националния стадион обаче бе белязан от проблеми с феновете след втория гол на родния шампион.

Десет минути преди края, главният съдия отсъди дузпа, с чието изпълнение се нагърби Козмин Моци.

Румънецът реализира и отпразнува попадението пред "сините" фенове, което логично ги вбеси.

Около 30-40 фена от сектор "Б" опитаха на нахлуят на терена, но бяха спрени от стюардите и полицията.

В крайна сметка Моци получи червен картон за провокативното си поведение, а при извеждането му от терена, фен на Левски проби тунела на националния стадио скачайки върху него. Той очевидно опитваше да се добере до румънеца Моци, но в крайна сметка стигна единствено до полицаите.

Действията му и цялата ситуация след 80-ата минута на мача не остана незабелязана и обиколи всички световни медии, които споменаха за инцидента.

Подобни неща не се виждат всеки ден по стадионите, а видеото набира скорост в социалните мрежи, където футболни фенове от цял свят се удивляват от действията на "синия" фен.