Ден след жребия за груповата фаза на Шампионска лига, от УЕФА публикуваха и програмата на турнира по дни и часове.
През този сезон надпреварата ще се проведе в различен формат от добре познатия в последните 18 години - вторник и сряда от 21:45.
Сега мачовете ще бъдат в два часови пояса, от 19:55 и от 22 ч, а дните остават вторник и сряда. Това разбира се се прави, за да се излъчват повече мачове, което означава и повече приходи.
В родния ефир мачовете във вторник ще бъдат излъчвани по Max Sport 1 и Max Sport 2, а тези в сряда по BTV Action и RING.
Ето и пълната програма:
Група А
18 септември
22 ч: Брюж - Борусия (Дортмунд) и Монако - Атлетико Мадрид
3 октомври
22 ч: Атлетико Мадрид - Брюж и Борусия (Дортмунд) - Монако
24 октомври
19:55 Брюж - Монако и 22 ч Борусия (Дортмунд) - Атлетико Мадрид
6 ноември
19:55: Монако - Брюж и 22 ч Атлетико Мадрид - Борусия (Дортмунд)
28 ноември
19:55: Атлетико Мадрид - Монако и 22 ч: Борусия (Дортмунд) - Брюж
11 декември
22 ч: Брюж - Атлетико Мадрид и Монако - Борусия (Дортмунд)
Група В
18 септември
19:55: Барселона - ПСВ Айдховен и Интер - Тотнъм
3 октомври
22 ч: Тотнъм - Барселона и ПСВ Айндховен - Интер
24 октомври
19:55 ПСВ Айндховен - Тотнъм и 22 ч Барселона - Интер
6 ноември
22 ч Тотнъм - ПСВ Айндховен и Интер - Барселона
28 ноември
22 ч ПСВ Айндховен - Барселона и Тотнъм - Интер
11 декември
22 ч Барселона - Тотнъм и Интер - ПСВ Айндховен
Група С
18 септември
22 ч Ливърпул - ПСЖ и Цървена звезда - Наполи
3 октомври
19:55 ПСЖ - Цървена звезда и Наполи - Ливърпул
24 октомври
22 ч ПСЖ - Наполи и Ливърпул - Цървена звезда
6 ноември
19:55 Цървена звезда - Ливърпул и 22 ч Наполи - ПСЖ
28 ноември
22 ч ПСЖ - Ливърпул и Наполи - Цървена звезда
11 декември
22 ч Ливърпул - Наполи и Цървена звезда - ПСЖ
Група D
18 септември
22 ч Галатасарай - Локомотив (Москва) и Шалке 04 - Порто
3 октомври
19:55 Локомотив - Шалке и 22 ч Порто - Галатасарай
24 октомври
22 ч Локомотив - Порто и Галатасарай - Шалке
6 ноември
22 ч Порто - Локомотив и Шалке - Галатасарай
28 ноември
19:55 Локомотив - Галатасарай и 22 ч Порто - Шалке
11 декември
19:55 Галатасарай - Порто и Шалке - Локомотив
Група Е
19 септември
19:55: Аякс - АЕК (Атина) и 22 ч Бенфика - Байерн (Мюнхен)
2 октомври
22 ч Байерн - Аякс и АЕК - Бенфика
23 октомври
19:55: АЕК - Байерн и 22 ч Аякс - бенфика
7 ноември
22 Байерн - АЕК и Бенфика - Аякс
27 ноември
19:55: АЕК - Аякс и 22 ч Байерн - Бенфика
12 декември
22 ч Аякс - Байерн и Бенфика - АЕК
Група F
19 септември
19:55 Шахтьор (Донецк) - Хофенхайм и 22 ч Манчестър Сити - Лион
2 октомври
19:55 Хофенхайм - Манчестър Сити и 22 ч Лион - Шахтьор
23 октомври
22 ч Хофенхайм - Лион и Шахтьор - Манчестър Сити
7 ноември
22 ч Лион - Хофенхайм и Манчестър Сити - Шахтьор
27 ноември
22 ч Хофенхайм - Шахтьор и Лион - Манчестър Сити
12 декември
22 ч Шахтьор - Лион и Манчестър Сити - Хофенхайм
Група G
19 септември
22 ч Реал Мадрид - Рома и Виктория (Пилзен) - ЦСКА (Москва)
2 октомври
22,00: ЦСКА (Москва) - Реал Мадрид и Рома - Виктория (Пилзен)
23 октомври
22 ч Рома - ЦСКА (Москва) и Реал Мадрид - Виктория (Пилзен)
7 ноември
19:55 ЦСКА (Москва) - Рома и 22 ч Виктория (Пилзен) - Реал Мадрид
27 ноември
19:55: ЦСКА - Виктория (Пилзен) и 22 ч Рома - Реал Мадрид
12 декември
19:55 Реал Мадрид - ЦСКА (Москва) и Виктория (Пилзен) - Рома
Група Н
19 септември
22 ч Валенсия - Ювентус и Йънг Бойс - Манчестър Юнайтед
2 октомври
19:55 Ювентус - Йънг Бойс и 22 ч Манчестър Юнайтед - Валенсия
23 отомври
19:55 Йънг Бойс - Валенсия и 22 ч Манчестър Юнайтед - Ювентус
7 ноември
19:55 Валенсия - Йънг Бойс и 22 ч Ювентус - Манчестър Юнайтед
27 ноември
22 ч Манчестър Юнайтед - Йънг Бойс и Ювентус - Валенсия
12 декември
22 ч Йънг Бойс - Ювентус и Валенсия - Манчестър Юнайтед