Интер загуби, а това сякаш съвсем изпари и илюзорните шансове на клуба да се борят за титлата в Италия.

"Нерадзурите" загубиха с 0:1 от Болоня и останаха на 18 точки зад Наполи при оставащи 14 кръга до края.

С оглед на играта на неаполитанците и огромната разлика откъм точки е трудно да повярваме, че до края на сезона може да има каквато и да е битка за първото място.

А никой не е виновен на Интер, защото отборът изигра много слаб мач, а безличното представяне най-вече в атакуващ план показа, че на този етап момчетата на Симоне Индзаги не са готови да се борят с Наполи.

Още през първата част Болоня вкара гол, който бе отменен заради засада, а също така пропусна още няколко добри шанса.

Превързходството на домакините продължи и през втората част, а в 76-ата минута Рикардо Орсолини вкара победния гол.

Той бе изведен на отлично позиция и стреля неспасяемо под гредата, с което прати своя тим на седмото място с 35 точки. Интер е втори с 47.