ПСЖ победи мадридския "Атлетико" с 3:2 в приятелски мач, игран в Сингапур като част от азиатското турне на двата тима.

Отборите сътвориха истинско зрелище, изпълнено с множество голови ситуации, макар да бяха без големите звезди в съставите си.

Парижани имаха тотално надмощие що се отнася до владение на топката, но по-чистите положения в началото бяха в полза на "Атлетико".

В 32-минути ПСЖ все пак откри резултата, а автор на попадението бе Кристофър Нкунку.

Макар Томас Тухел да извърши 11 смени до 60-та минута, парижани продължиха с добрата игра и стигнаха до втори гол.

Негов автор бе Муса Диаби в 71-та минута.

След куп пропуски, "дюшекчиите" успяха да стигнат до гол чрез Виктор Карпинтеро в 75-та минута, а 5 преди края Антоан Бенед си отбеляза автогол за 2:2.

Когато всички зрители се готвеха за дузпи, дойде нова грешка от защитник на "Атлетико". Топката попадна у Постолачи, а той я завъртя прецизно към горния ъгъл - неспасяемо за Адан. Така победата отиде в младите момчета на ПСЖ.