ПСЖ продължава наказателната си акция по терените на френската Лига 1 и отново вкара 4 гола - за 4:2 при гостуването на Брест.

Лионел Меси не попадна в групата, нямаше го и Неймар, който продължава да бъде най-скъпият играч в историята на футбола като трансферна сума.

Двамата се включиха най-късно в подготовката след ваканцията си (играха финал на Копа Америка) и ще са на линия за следващия мач от четвъртия кръг на първенството идния уикенд.

Андер Ерера откри в 23-ата минута за гостите, а Килиан Мбапе с поредното си попадение направи 0:2. Франк Онора върна един гол преди почивката за Брест, който опитваше да играе като равен със звездния парижки състав.

Идриса Гай направи 1:3, но пет минути преди края Стив Муние отново намали и даде надежда на домакините.

Анхел ди Мария се намеси и в последните секунди уби интригата.

ПСЖ е с три от три победи на старта на сезона, като вкара вече 10 гола в тези двубои. И това - без още да сме видяли в игра Меси и Неймар.