Манчестър Юнайтед получи много добри новини преди важния реванш със Севиля в четвъртфиналите на Лига Европа.

В четвъртък "червените дяволи" гостуват в Андалусия, след като бяха разочаровани на "Олд Трафорд" за равенство 2:2. В онзи мач тимът на Ерик Тен Хаг изгуби аванс от 2:0 в края.

Мачът в Англяи мина без контузения голмайстор на Юнайтед Маркъс Рашфорд, но изглежда той ще е готов за реванша.

Английският нападател се върна към тренировките и проведе занимание със своите съотборници. През този сезон Рашфорд има впечатляващите 28 гола във всички турнири.

Освен това нидерландският наставник ще може да разчита на Люк Шоу и Марсел Забитцер, които бяха контузени за гостуването на Нотингам Форест през уикенда, спечелено с 2:0.

Именно играещият под наем от Байерн Забицер вкара двата гола на Севиля, а след това се контузи на загрявката преди мача с Форест. Шоу пък пропусна последните три срещи на "червените дяволи", а десният защитник Диого Дало трябваше да играе на левия бек.

Лисандро Мартинес, който се контузи тежко срещу Севиля, бе опериран и пропуска всички мачове до края на сезона, а участието на Рафаел Варан на реванша е под въпрос.