Родриго е героят на вечерта в Испания, след като поднесе своето шоу за обрат на Реал (Мадрид) в гостуването на Севиля.

Бразилецът вкара и двата гола, а Кралския клуб победи андалусийците с 2:1, като направи огромна крачка към второто място в крайното класиране.

На фона на отдавна изгубената титла, завършването пред градския съперник Атлетико ще е малка утеха за Кралете, а с днешния успех те вече имат четири точки аванс пред "дюшекчиите", които обаче са с мач по-малко.

Най-малкото победата бе за престиж срещу евробоеца Севиля, който винаги е бил сред най-коварните опоненти за двата големи гранда, а макар мислите на андалусийците да са насочени към финала в Лига Европа, те отново успяха да затруднят Реал.

ВИДЕО ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК >>>

Рафа Мир откри за домакините още в третата минута, но от пряк свободен удар Родриго успя да изравни малко преди да са изминали 30 минути игра.

Обратът стана факт в 69-ата минута, с нов гол на Родриго, който донесе успеха на Реал.