Рома се измъкна в последните секунди на мача и успя да постигне победа при гостуването си на Фрозиноне с 3:2.

В герой за "вълците" се превърна Един Джеко, който измъкна тима си в 95-ата минута, при това с комичен гол, пращайки топката във вратата с корем.

Скромният тим на Фрозиноне успя да поведе в началото на мача с не по-малко куриозен гол, когато удар на Чиано бе избит от вратаря, но доби странна траектория и се озова във вратата.

Голове на Джеко и Пелегрини в рамките на минута, донесоха пълен обрат за Рома още през първата част.

До края столичани контролираха играта и сякаш трите точки бяха сигурни, когато Андреа Пинамонти ги изненада и малко преди края изравни за 2:2.

Краят все пак щастлив за Рома, благодарение на гола на Джеко, донесъл трите точки.