Манчестър Юнайтед прекъсна серията си от ужасни резултати с първа победа от над месец насам.

"Червените дяволи" победиха с 3:2 закъсалия на последното място тим на Норич, оставайки с пълни сили в битката за Шампионска лига.

Един човек открадна шоуто на "Олд Трафорд", като едва ли е изненада, че това бе именно Кристиано Роналдо.

След няколко доста тихи седмици за него и скандалът със счупения телефон на фен, в който се замеси преди седмица, сега португалската суперзвезда избухна с хеттрик.

Роналдо започна стрхотния си слънчев следобед с два гола в рамките на 25 минути, в които даде аванс от 2:0 на Юнайтед и изглеждаше, че няма какво да се обърка за "червените дяволи".

Слабостите в отбрана обаче отново се появиха, а скромният Норич, който изглежда като сигурен изпадащ, успя да върне два гола.

"Канарчетата" сториха това в последните секунди на първата част и шест минути след началото на втората, смълчавайки "Олд Трафорд".

Кристиано Роналдо обаче не бе казал последната си дума в мача. В 76-ата минута той застана зад топката при изпълнение на пряк свободен удар и с мощен удар във вратарския ъгъл, донесе успеха на Юнайтед.

Всичко за "червените дяволи" се нареди просто перфектно, защото опонентите на тима за място в Шампионска лига от Северен Лондон претърпяха изненадващи загуби.

Тотнъм падна с 0:1 от Брайтън у дома, а Арсенал загуби с 0:1 гостуването си на Саутхемптън.

Така четвърти все още е отборът на Тотнъм с 57 точки, а Арсенал и Манчестър Юнайтед имат с три по-малко.