Кристиано Роналдо дочака първия си гол в официален мач след преминаването си в саудитския Ал Наср.

В мач от 15-ия кръг на местното първенство неговият тим завърши наравно 2:2 при гостуването си на шестия в класирането Ал Фатех.

Кристиано имаше ключова роля за спечелването на точката, тъй като вкара дузпа в 93-ата минута.

Преди това Ал Фатех поведе с гол от юношата на Барселона Кристиан Тейо в 12-ата минута. В последствие Андерсон Талиска изравни в 42-ата минута, а Ал Фатех отново поведе в 58-ата с гол на Софиан Бендебка.

За Роналдо това бе трети официален мач с екипа на Ал Наср след победата над Ал Етифак и загубата от Ал Итихад във финала за Суперкупата на страна.

И в трите двубоя до момента португалецът играе във всички 90 минути. Отборът му е лидер в класирането с 34 точки, колкото има и вторият Ал Шабаб, но с изигран мач повече.