Кристиано Роналдо отново усети вкуса на головете в Шампионската лига, но не на Европа, а на Азия.

Ал Насър се наложи над Ал Фейха с 2:0 в мач реванш от фазата на 1/8-финалите на най-силния турнир на континента.

По този начин Кристиано Роналдо и компания продължават към четвъртфиналите на надпреварата, след като именно с гол на португалеца победиха същия съперник с 1:0 като гост в първия двубой.

Отавио даде аванс на Ал Насър в 17-ата минута на двубоя след асистенция на Абдула Ал Хайбари, а Кристиано Роналдо сложи окончателно точката на спора между двата тима с гол в 86-ата минута.

Първоначално имаше съмнения около редовността на попадението, но след преразглеждане на ситуацията чрез системата VAR съдията официално посочи центъра.

По този начин Ал Насър продължава към четвъртфиналите на Шампионска лига на Азия, където Кристиано и неговия тим ще се изправят срещу съперник от Обединените Арабски Емирства - Ал Аин.