Италианският шампион Ювентус продължи перфектното си представяне от началото на сезона.

"Бианконерите" спечелиха гостуването си на Удинезе с 2:0, а успехът бе осми в първенството и общо десети от началото на сезона.

Това продължи стопроцентовата серия на тима, който логично заема първата позиция в Серия "А".

С гол се отчете и суперзвездата Кристиано Роналдо, а това е чудесна новина за португалеца предвид неприятна ситуация около него извън терена и обвиненията в изнасилване.

Ювентус бе отборът, който контролираше изцяло срещата, а резултатът бе открит след половин час игра.

Жоао Кансело получи пас на фланга и направи страхотно центриране, което уругваецът Родриго Бетанкур засече във вратата.

Снимка: Getty images/ Guliver photos

Само четири минути, при поредната атака на Юве, топката стигна до Манджукич, който върна към Роналдо, а португалец с мощен шут порази вратата.

Това бе четвъртият му гол с черно-белия екип.

Шампионите продължиха да атакуват и през втората част, а най-чистото положение се откри пред Роналдо, но ударът му бе спасен от Скуфе.

Веднъж и гредата спаси тимът от Удине, а останалите атаки на гостите не завършваха с чисти положения, докато домакините от Удинезе рядко поглеждаха към вратата на Войчек Шчесни.