Русия разгроми Казахстан и спечели гостуването си на бившата съветска република с 4:0.

Така Сборная записа първи точки в квалификациите за Евро 2020.

Руснаците имаха тотално надмощие през целия двубой и стигна напълно заслужено до успеха.

Резултатът бе открит след 19 минути игра, когато най-добрия в днешния мач - Денис Черишев, с воле от малък удар прати топката във вратата.

Страхотното представане на Черишев продължи и в добавеното време на първата част той бе на точното място, за да вкара втори гол и на практика да реши мача.

В началните минути на втората част, Черишев проби по фланга и предостави топката на отлична позиция за Атьом Дзюба, който просто трябваше да я отклони във вратата и Русия поведе с 3 гола.

Крайният резултат бе оформен след час игра, когато Бейсебеков си отбелаза нелеп автогол след разбъркване в казахстанската отбрана.

В друг ранен мач от днешните евроквалификации, Уелс победи Словакия с 1:0.

Решителният гол вкара Даниел Джеймс още в петата минута.

До края двата тима имаха доста чудесни шансове, но хубавият мач, който направиха, приключи само с едно попадение.

В последните минути словаците имаха сериозен натиск и могат да съжаляват, че не стигнаха до точката в Кардиф.