Дни преди да гостува на Лудогорец в Разград, Бетис загуби за първи път като домакин в Ла Лига с 1:2 от Атлетико Мадрид.

По този начин андалусийците са пети във временното класиране с актив от 20 точки, докато "дюшекчиите" са трети с три повече.

След отличното начало на сезона Бетис няма успех в четвърти пореден двубой и започва да губи позиции в битката за топ 4.

ВИДЕО С БРИЛЯНТНИТЕ ГОЛОВЕ ВИЖТЕ ТУК>>>

Всичко по-интересно в двубоя се случи през втората част, а феновете на домакините видяха гол директно от корнер. Негов автор, за тяхно съжаление, бе Антоан Гризман, който откри резултата с изключително изпълнение.

Французинът обаче не спря дотук, а в 71 минута получи отличен пас от Куня и удвои.

Силите на Бетис стигнаха само за почетно попадение на Нанил Фекир, който се разписа с отлично изпълнение на фаул и оплете топката в мрежата на Ян Облак.

В ранния мач за деня Еспаньол пропусна възможността да се откъсне по-сериозно от зоната на изпадащите, след като взе само точка от Елче, който е на дъното на класирането на Ла Лига без нито една победа от началото на сезона.

Двубоят на "РСДЕ" завърши при резултат 2:2.