Отборите на Септември и Ботев (Враца) завършиха при равенство 1:1 в мач от третия кръг на родното футболно първенство. Срещата на стадион "Васил Левски" бе поредната, която бе изгледана от Младен Кръстаич - новият национален селекционер на националния отбор на България.

Преди почивката не се случи кой знае какво съществено, като и двата отбора имаха по няколко шанса, които не успяха да материализират.

За сметка на това гостите от Враца нанесоха своя удар още при подновяването на играта, когато Жан Силва центрира, а Мартин Кавдански прати топката в глава с мрежата за 0:1.

Столичани чакаха повече от 30 минути, за да изравнят, като това стана факт 10 минути преди края. В 80-ата минута юношата на "Левски" Атанас Кабов се разписа отблизо след пас на Реди Каса.

Двата отбора имат абсолютно еднакъв актив - по една загуба, една победа и едно равенство през сезона досега и съответно по 4 точки.