Шефът на ПСЖ Насер ел Келефи се забърка в нов скандал, след като е влязъл в съдийската стая на "Сантяго Бернабеу" в минутите след отпадането на отбора му от Шампионската лига.

Парижани загубиха с 1:3 реванша от Реал, въпреки че водиха комфортно в средата на второто полувреме.

Босът от Катар е бесен на съдийството, а особен повод за гнева му е било неотсъдено нарушение на Карим Бензема срещу Джанлуиджи Донарума при първото попадение на домакините. От него тръгна и обратът.

Ел Келефи е влязъл с охраната си из тунелите на "Бернабеу" и е опитал да нахлуе в съдийската стая.

След като не е допуснат там, катарският бизнесмен е успял да пробие при делегата Мигел Давила, който е описвал събитията около мача в доклада си.

Според мадридския в. "Марка" Ел Келефи е изведен от стаята му с полицай, като поведението му е описано като агресивно.

Той все пак е изчакал рефера от Нидерландия Дани Макели в един от коридорите и е поискал на висок глас обяснение за случилото се.

Според журналистката от канала "Мовистар" Моника Марчанте, босът на супербогатия тим от френската столица е изрекъл и обидни думи към служител на Реал, който се е опитал да го успокои.

Включително и "Ще те убия!", при това на испански език.

ПСЖ отпада след спорни съдийски отсъждания не за първи път - припомняме великия обрат на Барселона с 6:1 от 2017 г., после отпадането от Манчестър Юнайтед с дузпа в добавеното време от 2019-а, а и през миналия сезон, когато от френския клуб бяха бесни на съдийството в мачовете с Манчестър Сити на полуфиналите, довели до нова елиминация.

"Върховна несправедливост - изригна и Маурисио Почетино, треньорът на ПСЖ, който вероятно ще загуби работата си. - Бензема фаулира Донарума и това бе видно. Още от първата минута имах притеснения за отсъжданията на рефера."