След три поредни загуби в подготовката си, "Левски" най-сетне успя да запише победа. Столичният тим стори това срещу Тузла Сити от Босна и Херцеговина - 2:0 в турския курорт Белек.

Преди това "сините" бяха отстъпили последователно на унгарския Вашаш (2:3), украинския Олександрия (2:3) и косовския Дукажини (1:2).

Треньорът Николай Костов заложи на състав, в който фигурираше новото попълнение Фабио Лима, а титулярен вратар бе Николай Михайлов.

Бразилска комбинация между Цунами и Рикардиньо завърши с гол на втория за 1:0 след малко повече от 30 минути футбол.

Второто попадение дойде в 55-ата минута, когато Мартин Петков спечели дузпа за българския тим. Самият той се нагърби с изпълнението и бе точен за 2:0 с удар в долния ляв ъгъл.

Следващата проверка на "Левски" е на 30 януари срещу чешкия Баник (Острава).