Ювентус най-сетне си припомни как се печели след кошмарния месец септември, който клубът изпрати.

"Бианконерите" победиха Болоня с 3:0, като това бе първи успех за тима от края на август насам.

За последно Юве успя да бие Специя с 2:0 в шампионата, след което последваха пет издънки, както на домашната, така и на мецдународната сцена.

Тази вече обаче Ювентус не допусна нова грешка и без особени трудности надви своя гост с класически резултат.

Сръбска комбинация бе в основата на първия гол в мача, когато Влахович асистира на своя сънародник Филип Костич, който с хубав удар и с помощта на гредата успя да отбележи за 1:0.

Така завърши и първото полувреме, а 15 минути след началото на второто с два бързи гола Ювентус окончателно реши всичко в мача.

След час игра дойде време и другият сърбин да вкара - Душан Влахович, разваляйки головата си суша, която някои дори нарекоха проклятие.

За него това бе първи гол от последната победа на Юве насам, като мнозина търсеха проблемите в играта на "бианконерите" именно в головата суша на Влахович.

Още със следващата атака полякът Аркадиуш Милик вкара за 3:0 и тотално уби интригата.

Така Ювентус се изкачи до седмата позиция с 13 точки, седем от първото място, а какво се случи през деня в Серия "А" вижте ТУК >>>