Съдийската комисия към Българския футболен съюз обяви назначенията за предстоящия 21 кръг в родния шампионат.
Дербито между "Левски" и Лудогорец на 28 февруари (вторник) от 17:45 ч. е поверено на Георги Кабаков. Рефер номер 1 в ранглистата ще трябва да се справи с огромния заряд в мача.
"Левски" е без победа в 10 поредни мача в шампионата и има отчаяна нужда от точки, за да запази шансове за първата шестица. Лудогорец пък води здрава битка с ЦСКА на върха и изостава с 1 точка в сблъсъка за титлата.
И още - Красен Георгиев ще ръководи двубоя между Септември и ЦСКА, а Никола Попов ще бъде главен рефер на сблъсъка между пловдивския и софийския Локомотив.
Междувременно от "Левски" пуснаха в продaжба специалната възпоменателна фланелка, посветена на 150 години от гибелта на Апостола на българската свобода - Васил Левски.
Чисто черната фланелка, с която тимът на Станимир Стоилов излезе на мача с Пирин (Благоевград), е налична в предварителна продажба, съобщиха от "синия" клуб. Феновете могат да си поръчат фланелката онлайн, като нейната цена е 79 лв.