Треньорът на Лудогорец - Станислав Генчев, изрази любопитно мнение след края на мача между неговия тим и Цървена Звезда.

Родният шампион загуби с 0:1 в Белград и се прости с шансовете си за европейско участие и през пролетта, но според Генчев отборът му не е заслужавал да загуби мача.

"Равностоен мач, без много голови положения пред двете врати. Първото полувреме и двата отбора имаха по едно голово положение.

През второто полувреме едно прекрасно отиграване доведе до гол в нашата врата. Това не беше мач, който заслужвахме да загубим.

Това се случва, да има грешка в центъра на терена. Разстоянието беше голямо, за да реагира нашият вратар. Голът беше от висока класа.

И миналата година бяхме изключително недоволни от слабото си представяне, и тази година също. Очакванията ни бяха съвсем други. Всеки един мач е предизвикателство да се доказваме и да събираме точки. Важно е за нас и за клуба, няма значение, че не се класирахме", сподели той.

Неговият колега - легендарният Деян Станкович остана много доволен от успеха на Звезда, който обаче все още не праща сърбите в следващата фаза на Лига Европа.

"Много съм доволен. Не се интересуваме от историята, а от това, което се случва в настоящото. Честито на момчетата, които изпълниха всичко, което се искаше от тях. На терена бе истинска борба. Имаме още един мач и започваме да гледаме в бъдещето. Имам футболисти, които притежават добър удар. Играхме добре. Лудогорец също има отличен отбор. Играят много сериозен футбол. Пожелавам им успех", каза Станкович.