Станислав Иванов за пореден път от началото на сезона бе титуляр в американската МЛС.

Българинът започна от първата минута при победата на неговият Чикаго Файър с 3:1 над Канзас Сити.

Иванов прекара 63 минути на терена, преди да бъде заменен от Брайън Гутиерес на дясното крило в атаката на Чикаго.

Така във всеки мач от началото на сезона отвъд океана, българският играч получи доверието на треньора Ерза Хендриксън да започне от първата минута, а Чикаго се представя изключително успешно.

Тази нощ с два гола на поляка Каспер Пржибилко и попадение от дузпа на звездата Джердан Шакири, бяха спечелени три точки, които изкачиха тима на третата позиция в класирането.

Видео от мача вижте на MAXSport.live.

Това всъщност бе и двубоят с най-малко минути за Иванов на терена от началото на сезона, в който той неизменно е титуляр.

Най-забележителното представяне на българина бе преди седмица, когато отбеляза гол за победата над столичаните от ДС Юнайтед.