Станислав Иванов откри головата си сметка в американската МЛС.

Родният играч се разписа при победата на неговия Чикаго Файър над ДС Юнайтед с 2:0 тази нощ.

Иванов успя да се разпише в 32-ата минута, когато след рикошет в бранител, топката достигна до българският играч и той технично я пусна покрай вратаря на противника.

Така Чикаго Файър излезе напред в резултата, а крайното 2:0 оформи Джоната Борнщайн десет минути преди края.

По времето на втория гол Станислав Иванов вече бе напуснал терена. Той остана в игра до 71-ата минута, като и в трите двубоя на Чикаго Файър през този сезон, българинът бе титуляр.

В тези двубой Чикаго записа победа и две ремита.

22-годишният Иванов пристигна в американското първенство преди година, но пропусна голяма част от миналия сезон заради травма в коляното. Тогава той записа само 11 двубоя, но през тази кампания изглежда ще бъде твърд титуляр.

Още видеа от МЛС вижте на MAXSport.live.